Зимував у знищеному будинку. Святогірськ. Окупація, їжа на вогнищі, гуманітарка, обстріли

Зимував у знищеному будинку. Святогірськ. Окупація, їжа на вогнищі, гуманітарка, обстріли

14.04.2024No comments, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Добавить комментарий