За добу на Кіровоградщині на коронавірус захворіло два десятки громадян

За добу на Кіровоградщині на коронавірус захворіло два десятки громадян

 

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 29 серпня: 20 захворіли, четверо одужали, летальних випадків не зафіксовано. Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 29 серпня.

 

За минулу добу провели 301 ПЛР-тестування. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 6 досліджень ІФА та 199 досліджень на антиген.

 

Випадки COVID-19 зареєстрували: 

20 у Кропивницькому районі(Кропивницька ТГ)

За останню добу одужали 4 хворих:

1 з Кропивницького району (Аджамська ТГ);

3 з Олександрійського району (Олександрійська ТГ).

 

За останню добу летальних випадків не зареєстровано.

 

Скільки мешканців області учора вакцинувалося від коронавірусу?

 

Источник:

ugorod.kr.ua

29.08.2021No comments, , , , , Актуальные новости | кировоград факты | Свіжі новини

Добавить комментарий