Втратила чинність Постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2022 року номер 412, згідно із якою до завершення воєнного стану повірка лічильників не була обов‘язковою, сповіщає ОКВП "Дніпро – Кіровоград".
Натомість Кабінет Міністрів України 7 квітня 2023 року ухвалив Постанову номер 440, яка набуде чинності 4 червня 2023.
Згідно із цією Постановою, споживачі повинні подати прилади обліку на повірку протягом трьох місяців після завершення опалювального періоду.
На території Кіровоградської області опалювальний сезон закінчився:
- Кропивницький – 17 квітня;
- Світловодськ – 31 березня;
- Знам‘янка – 15 квітня;
- Олександрія – 31 березня;
- Смоліне – 1 квітня.
Тобто з цієї дати споживачі, у яких минув термін повірки лічильників, повинні зробити її протягом трьох місяців, наголошує Адміністрація ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький