У п’яних керманичів конфісковуватимуть автівки

У п’яних керманичів конфісковуватимуть автівки

 

Жителі Кіровоградщини, не грайтеся! – інформує ОДА у ФБ.

Ми попереджали, що будемо конфісковувати автівки у п’яних водіїв, і робимо це. Вночі перший «герой» пішов додому пішки.

Акцентую, по всій території області діє «сухий закон». Самогонщики, вас це теж стосується. Будемо карати!

 

На фото – конфіскована автівка. 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

04.03.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий