У ОДА представили фотовиставку «16 днів проти насилля»

У ОДА представили фотовиставку «16 днів проти насилля»

 

У Кіровоградській ОДА проходить виставка фоторобіт у рамках акції «16 днів проти насилля», інформує ОДА у ФБ.

 

Кіровоградщина щороку долучається до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка спрямована на привернення уваги кожної людини та родини до проблеми насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

Цього року департамент соціального захисту населення облдержадміністрації організував обласний дитячий фотоконкурс «Щасливе дитинство без зла та насильства».

 

 

Конкурс передбачає участь дітей (7-12 років, 13-17 років) з фотороботами, на яких повинен бути присутній помаранчевий акцент (одяг чи аксесуар помаранчевого кольору), оскільки саме він є одним з офіційних кольорів кампанії UNiTE, і в контексті її глобальної адвокації, використовується як символ майбутнього вільного від насильства щодо жінок та дівчат.

 

Участь у конкурсі взяли близько 100 дітей з усієї області, віком від 7 до 18 років. 

З наданих фоторобіт департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації організовано виставку, яка триватиме до закінчення акції.

 

Після виставки буде визначено переможців за зайняті I, II та III призові місця у кожній віковій категорії.

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

30.11.2021No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий