У Кропивницькому пролунав сигнал тривоги

У Кропивницькому пролунав сигнал тривоги

 

Сьогодні увечері, 27 лютого, пролунав безпреривний сигнал сирени. Деякі мешканці міста перейшли до бомбосховищ, деякі залишились у власних квартирах.  Частина жителів обласного центру вийшла на вулицю і сіла біля під’їздів на лави.

 

Як написала голова ОДА  Марія Чорна у ФБ годину тому, близько 19:42,

"Увага, Кропивницький в укриття! Це не учбова тривога!!!"

 

Як виявилося, не всі розуміють, як треба поводитись під час сигналу сирени. Частина мешканців Кропивницького думала, що то тренувальний сигнал. До того ж сигнал чули не всі райони міста. Мешканці районів вулиць Полтавскої, Соборна, район Новомиколаївки, Пивзаводу, Попова жаліються, що сирени не було чути.

 

Згодом з’явилась інформація: "Кропивницький, відбій тривоги!"

Источник:

ugorod.kr.ua

27.02.2022No comments, , Актуальные новости | Попова

Добавить комментарий