У Кропивницькому пройшов «Форум сім’ї»

У Кропивницькому пройшов «Форум сім’ї»

 

Форум сім’ї у Кропивницькому: насильство має каратися законом!

 

«Форум сім’ї» за участі сімейного психолога – практика Андрія Фоменка відбувся у Кропивницькому. Організатором заходу виступило управлінням молоді та спорту Кропивницької міської ради, а його продовженням стала сімейна акція «Щасливе подружжя» в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», інформує міська рада у ФБ.

 

Учасників акції ознайомили з порядком дій, які мають виконувати постраждалі особи та контактами відповідальних осіб в місті Кропивницькому.

 

– В сучасному суспільстві досі трапляються стереотипи на кшталт «б’є – значить любить». Проте, насправді це не так. Насильство в сім’ї карається законом, а на свободу та тіло людини ніхто не має права посягати, – наголосила заступниця начальника управління молоді і спорту міської ради Катерина Черкаська.

 

На завершення заходу усі охочі долучилися до психологічного інтерактиву та флеш-мобу від «Dance4you» Кропивницький», які спеціалізуються на соціальних танцях.

Учасники форуму отримали спеціальні брендовані подарунки від управління молоді та спорту міської ради.

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

02.12.2021No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий