У Кропивницькому деякі містяни викопують квіти з клумби (ВІДЕО)

У Кропивницькому деякі містяни викопують квіти з клумби (ВІДЕО)

 

КП «Благоустрій» закликає кропивничан не виривати квіти з міських клумб, інформує міська рада у ФБ.

 

З початку цього року працівники КП «Благоустрій» висадили майже 59 тисяч квітів. Про це сьогодні, 03 червня, розповіла в.о головного агронома міста Альона Ворона. Проте озеленювачі чи не щодня виявляють, що частина квітів просто зникає. Кропивничани поцупили вже майже 2 тисячі квітів з міських клумб.

 

– У нас немає жодної клумби в місті, де б не вкрали хоч один кущ квітів. Ми постійно змушені їх підсаджувати, – прокоментувала Альона Ворона. – Деякі ділянки поки пустуватимуть, бо ми чекаємо, поки підросте нова розсада. Адже часто у нас немає в наявності квіток відповідного до висадженої композиції кольору. Я хочу закликати кропивничан не виривати квіти з клумб, працівники «Благоустрій» докладають максимум зусиль, щоб зробити Кропивницький затишним. Милуйтеся квітами, фотографуйтеся, але не чіпайте, будь ласка, поважайте нашу роботу!

 

 

Читайте також: Кропивничани знову їздитимуть на 1-Ц?

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

04.06.2021No comments, , , , Актуальные новости | вся кировоградщина | Киевские Новости | кропивницкий новости | новини | новини кировограда | Советы | украина | центр Украины

Добавить комментарий