У Чернігівській області Збройні Сили знищили дивізіон балістичних оракетних комплексів “Іскандер-М”

У Чернігівській області Збройні Сили знищили дивізіон балістичних оракетних комплексів “Іскандер-М”

 

Оперативне командування "Північ" повідомляє, що вдень у четвер, 10 березня, у Чернігівській області Збройні Сили України знищили дивізіон балістичних оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер-М”, які обстрілювали мирне населення! 

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

11.03.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий