Вертолітники з Кіровоградщині візьмуть участь у столичному параді

Вертолітники з Кіровоградщині візьмуть участь у столичному параді

 

Олександрійські вертолітники готуються до участі у параді до Дня Незалежності, про це повідомляє Суспільне. Новини

 

Екіпажі вертольотів військової частини 2269 Національної гвардії України, що базується в місті Олександрія Кіровоградської області, готуються до участі у параді військ з нагоди 30-річчя Незалежності України. Про це Суспільному розповів заступник командира частини Юрій Криндач. Тренуються військові щодня.

 

За словами Юрія Криндача, участь в параді братимуть два або три вертольоти частини.

 

”Буде проліт бойовими порядками над вулицею Хрещатик у Києві 24 серпня. З минулого тижня щодня відпрацьовуємо злагодженість дій на аеродромі в Олександрії. Через тиждень-два перелетимо ближче до Києва і продовжимо тренуватись”.

 

 

Тренування проходять на вертольотах EC 225 LP, які братимуть участь в параді.

 

Військові вертолітники з Олександрії вперше братимуть участь у святковому параді до Дня Незалежності – сказав заступник командира частини. Крім вертольотів, участь у параді братимуть літаки з гвардійської авіаційної бази.

 

 

Читайте також: Службові собаки візьмуть участь у параді на День Незалежності

 

 

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

31.07.2021No comments, , , , , Актуальные новости | новини | новини кировограда | Свіжі новини

Добавить комментарий