В Україні мешканці гуртожитків зможуть легко приватизувати свої приміщення

В Україні мешканці гуртожитків зможуть легко приватизувати свої приміщення

 

Уряд підтримав законопроект, що змінить механізм передачі гуртожитків у комунальну власність, інформує Урядовий портал.

 

Кабінет Міністрів України підтримав законопроект, який змінить механізм передачі гуртожитків у власність тергромад. А також подовжить дію мораторію на відчуження гуртожитків на користь фізичних чи юридичних осіб до 2027 року. Про це повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

 

– Цей законопроект усуне наявні суперечності та правові прогалини у питанні передачі гуртожитків у власність тергромад. Водночас органам місцевого самоврядування потрібно переглянути відповідні міські програми. А Уряд має затвердити цільову програму щодо надання компенсації за передачу гуртожитків, включених до статутних капіталів товариств. Це надасть право мешканцям гуртожитків державної форми власності, а також гуртожитків, включених до статутних капіталів товариств, приватизувати приміщення, в яких вони проживають, – зауважила заступник Міністра.

 

Зазначимо, зміни до законопроекту мають врегулювати питання передачі гуртожитків державної форми власності та таких, що перебувають у статутних капіталах товариств, утворених під час приватизації (корпоратизації).

 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що створення умов для розв’язання житлових проблем громадян – важливий виклик сьогодення.

 

Кропивницький: Долю гуртожитку на Проспекті Університетському, 21 вирішуватиме Верховна Рада

 

Источник:

ugorod.kr.ua

30.10.2021No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий