В Олександрії підбили підсумки навчального року

В Олександрії підбили підсумки навчального року

 

На початку засідання виконавчого комітету, яке відбулося 15 червня, міський голова Сергій Кузьменко привітав юних олександрійців та вчителів із закінченням навчального року і подякував їм за гарну роботу. 

– У цьому році, попри складні умови навчання, маємо хороші успіхи наших школярів. 27 учнів добре працювали впродовж року і закінчили школу з медалями. 12 із них мають золото, 15 – срібло, – розповів міський голова. 

Також він поінформував, що з червня у педагогів починається період відпусток. Кошти за свою роботу та на оздоровлення всі вчителі отримають вчасно і в повному об’ємі.

 

Источник:

ugorod.kr.ua

17.06.2023No comments, , , , , , , , , ,

Добавить комментарий