В області запроваджується комендантська година

В області запроваджується комендантська година

 

На Кіровоградщині відсьогодні вводиться комендантська година з 22:00 до 6:00, інформує голова ОДА Марія Чорна у ФБ. 

Вводяться обмеження на пересування громадян, у кого немає спеціальних дозволів. 

Комендантська година вводиться на 30 діб.

 

Поліцейські просять власників мисливської зброї допомоги у патрулюванні міста

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

24.02.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий