Представники громад з Кіровоградщини беруть участь у виставці Expo 2021 в Дубаї

Представники громад з Кіровоградщини беруть участь у виставці Expo 2021 в Дубаї

 

Представники громад Кіровоградщини беруть участь у виставці Expo 2021 в Дубаї.

 

Представники двох громад Кіровоградщини – Гайворонськї та Новоархангельської вирушили на виставку Expo 2021 в Дубаї, поїздка організована Асоціацією міст України, – інформує Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України.  

 

Делегація керівників органів місцевого самоврядування активних учасників проєкту подолання цифрової освітньої нерівності "Інноваційний прорив" з усіх куточків України працюють сьогодні на Еxpo 2021 у Дубаї. 

   

Участь у делегації від АМУ беруть 33 очільників громад з усіх куточків України. 

 

Концепція, яку представляють представники органів місцевого самоврядування, – «СМАРТ УКРАЇНА: ЄДНАЮЧИ СВІТ».

 

 – В рамках заходу Асоціація міст України презентувала досвід громад у сфері цифрової трансформації освіти. Українські практики діджиталізації освітнього середовища підвищують якість освіти, її доступність, прозорість, ефективність. Приємно усвідомлювати, що представлені АМУ освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку,  – так прокоментував перші підсумка роботи Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України. 

 

    Кожен з учасників делегації самоврядовців в рамках заходу шукатиме відповіді на найболючіші питання розвитку освіти та науки у своїй громаді. Нові ідеї розвитку, сучасний світовий досвід, актуальні тренди та технології майбутнього – все це побачать і головне обговорять в колі колег однодумців – ось так АМУ зшиває країну, налагоджуючи міжмуніципальне співробітництво.

 

– Ми знайомимось із новими ідеями розвитку, сучасним світовим досвідом, актуальними трендами та технологіями майбутнього. Нам так багато потрібно зробити для зміни на краще життя мешканців громад, але те завзяття, з яким дискутують члени делегації, переконує, що не все так просто. Освіта була і  має бути основним пріоритетом розвитку, але підходи до її організації і трансформації мають відповідати сучасному цифровому світу, – наголосив Роман Волуйко, голова Гайворонської міської ради.  

 

Зауважимо, що учасниками делегації стали найактивніші учасники проєкту подолання цифрової освітньої нерівності "Інноваційний прорив" та уклали відповідний меморандум з Асоціацією міст України. 

 

Реалізація цього проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг в громадах, зокрема:

 

– підключення закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів;

– участь педагогічних працівників закладів освіти громади у семінарах-практикумах, тематичних науково-методичних семінарах, конференціях, конкурсах та ін.;

– залучення громад до національних та міжнародних проєктів, в тому числі грантових;

– організацію заходів із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими громадськими організаціями.

 

Валентина Остапчук

 

Читайте також: "Скіфське золото" повертається в Україну

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

31.10.2021No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий