Працівник поліції відповідатиме у суді за шахрайство

Працівник поліції відповідатиме у суді за шахрайство

 

Кіровоградська обласна прокуратура затвердила та скеровала до суду обвинувальний акт стосовно інспектора Новоукраїнського відділу поліції в Кіровоградській області за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), (ч. 3 ст. 190 КК України).

 

За даними досудового розслідування, працівник поліції при спілкуванні з місцевою мешканкою в одній із соціальних мереж, видаючи себе за іншу особу, в силу тривалого дружнього спілкування увійшов у довіру до останньої.

 

Маючи умисел на заволодіння грошовими коштами жінки, вигадав історію щодо виниклих проблем під час несення ним служби в зоні проведення антитерористичної операції на сході України та вмовив її перерахувати на його картковий рахунок 38 000 гривень для владнання проблем, запевнивши у тому, що поверне кошти.  Тоді як отриманими грошовими коштами працівник поліції розпорядився на власний розсуд, не маючи наміру на їх повернення, а спілкування з постраждалою припинив.

 

Досудове розслідування здійснювали слідчі теруправління ДБР Миколаєва, оперативний супровід – ДВБ у Кіровоградській області.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Источник:

ugorod.kr.ua

03.08.2021No comments, , , , , Актуальные новости | новини кировограда | Свіжі новини

Добавить комментарий