Покладанням квітів вшанували у Кропивницькому пам’ять жертв Голокосту

Покладанням квітів вшанували у Кропивницькому пам’ять жертв Голокосту

 

Сьогодні, 27 січня, Україна, разом з усім світом, вшановує пам’ять жертв Голокосту. Кропивницький міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Олег Колюка взяли участь у покладанні квітів з нагоди цієї дати. 

 

Меморіальна церемонія відбулася у сквері перед Хоральною синагогою. 

 

 – То були страшні події. Бо кожній нормальній людині важко навіть уявити, як сотні мирних людей, маленьких діток вбивали просто тому, що вони були євреями. Нацисти знищили 6 мільйонів ні в чому невинних людей! Таке ніколи не вкладеться в голові, – поділився Андрій Райкович. – Ми зобов'язані зберегти пам’ять про цих людей та не допустити повторення подій. Вічна пам’ять жертвам Голокосту!

 

Усім невинно убитим кропивничани віддали шану, учасники заходу поклали букети квітів і камінці до пaм'ятнoгo знaку "Жеpтвaм Гoлoкoсту".

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

28.01.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий