Підприємцям надають мікрогрант на розвиток бізнесу

Підприємцям надають мікрогрант на розвиток бізнесу

 

Чи може бути наданий мікрогрант для розвитку вже діючого власного бізнесу?

 

У попередньому матеріалі під рубрикою «Підтримка_підприємництва» йшла мова про можливість отримання мікрогранту для започаткування власного бізнесу (ознайомитися з текстом можна за посиланням https://cutt.ly/xLV8N7H )

 

Водночас і для розвитку вже діючого бізнесу суб’єктам господарювання може бути наданий мікрогрант. Це передбачено пунктом 1 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

 

Примітка. Для цілей вказаного Порядку суб’єктом господарювання вважається суб’єкт мікропідприємництва чи малого підприємництва (фізична особа-підприємець або юридична особа) у значенні, наведеному в Господарському кодексі України (ознайомитися з його текстом можна тут https://cutt.ly/GLV4RfL), крім суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки.

 

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

 

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot .

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

Источник:

ugorod.kr.ua

21.07.2022 / от / в , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.