Підпилий кропивничанин на чужій автівці зніс паркан і втік з місця пригоди

Підпилий кропивничанин на чужій автівці зніс паркан і втік з місця пригоди

 

На водія, який скоїв ДТП та зник з місця події, патрульні поліцейські склали 3 адміністративні протоколи, сповіщає Патрульна поліція Кіровоградської області.

 

Учора, близько 18-ї години, на лінію 102 звернулася громадянка. Вона повідомила, що невідомий чоловік на автомобілі Toyota Avensis в’їхав у паркан її домоволодіння, після чого зник з місця події.

 

На пошуки ймовірного правопорушника одразу відправилися вільні екіпажі патрульних та за декілька хвилин виявили його.  

 

 

На автомобілі були характерні сліди пошкоджень, що свідчило про його участь у ДТП. Та і 38-річний кропивничанин одразу зізнався у скоєному, як і у тому, що він узяв покататися чужий автомобіль заради розваги.  

 

Охоронці порядку виявили у водія ознаки сп’яніння. Прилад Драгер показав 2,84 проміле алкоголю у видихуваному повітрі, що у понад 14 разів вище допустимої норми. 

 

За скоєні правопорушення патрульні поліцейські склали на водія Toyota протоколи за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), ст.124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП), за ч.1 ст.122-4 (Залишення місця ДТП), а також винесли постанову за ч.2 ст.126 (Керування транспортним засобом без права керування ним) КУпАП.

Источник:

ugorod.kr.ua

23.05.2023No comments, , , , , , , , , ,

Добавить комментарий