ОКВП “Дніпро-Кіровоград” підготувалось до надзвичайної ситуації

ОКВП “Дніпро-Кіровоград” підготувалось до надзвичайної ситуації

 

У Кропивницькому забезпечене стабільне водопостачання і водовідведення, інформує міська рада у ФБ.

 

Кропивницьке водопровідно – каналізаційне господарство забезпечує стабільне водопостачання і водовідведення на території обласного центру. У той же час, питання організації подачі води в умовах ведення бойових дій перебувають в зоні особливої уваги міської влади і адміністрації підприємства.

 

– Ємності водозабору Кропивницького ВКГ постійно заповнені і навіть за умови припинення електропостачання, пів міста зможе отримувати воду самотоком, – відзначив заступник міського голови Олександр Вергун.  – Крім того, на території обласного центру є дві свердловини, які можуть бути задіяні для водопостачання у разі надзвичайної ситуації і зупинки водоводу «Дніпро – Кіровоград». Ми контролюємо готовність їх використання.

 

У той же час, звернув увагу Олександр Вергун, організація безперебійного водопостачання потребує водночас і стабільного фінансування. Тому, усі мешканці міста, які мають можливість працювати і отримувати заробітну плату, будь ласка,  сплачуйте  комунальні послуги, зокрема подачу води. Це теж вагомий внесок в обороноздатність міста і всієї країни. 

 

Разом  – ми сила! Якщо ми організовані – нас не подолати!

Источник:

ugorod.kr.ua

12.03.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий