Згідно з графіком комплексної дезінфекції та з метою запобігання загостренню санітарно-епідеміологічної ситуації, у період
з 28 травня по 04 червня 2023 року обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград" проводитиме комплексну планову дезінфекцію (гіперхлорування) магістрального районного водоводу "Дніпро-Кіровоград" і мереж населених пунктів, які обслуговує підприємство.
Вода з підвищеним вмістом хлору в міські мережі буде надходити за наступним графіком:
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький