На світанку була обстріляна Шостка

На світанку була обстріляна Шостка

Вранці, 5 липня, дві російські ракети прилетіли в місто Шостка Сумської області.

Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога.

"Близько 4-ї години ранку нашу громаду рашисти обстріляли двома ракетами! Пожежа локалізована! Працює комісія з уточнення збитків", – написав Микола Нога в соцмережах.

Інформації про об'єкт влучання поки не називають. Місцеві мешканці переповідають, що від потужних ударів повилітали шибки в навколишніх будинках.

Чи є постраждалі та жертви, не повідомляється.

Источник:

ugorod.kr.ua

06.07.2022No comments,

Добавить комментарий