На Кіровоградщині за останню добу захворіло двоє громадян

На Кіровоградщині за останню добу захворіло двоє громадян

 

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 18 липня: Двоє захворіли, ніхто не одужав, летальних випадків не зафіксовано.

 

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 18 липня.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 449 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні – 0. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 7 ІФА-тестувань та 56 досліджень на антиген.

 

Випадки COVID-19 зареєстрували:

1 у м. Кропивницький;

1 у Голованівському районі. 

 

Нa Кіровогрaдщині за добу медики не зафіксували жодного летального випадку від COVID-19.

 

Источник:

ugorod.kr.ua

18.07.2021No comments, , , , , Актуальные новости | весь кировоград | кировоград новость | кировоград онлайн | кировоград факты | кроп новини | Кропивницкие новости | Кропивницкий сегодня | новини | новости кировограда за последний час | Новости Кропивницкий | Свіжі новини

Добавить комментарий