На Кіровоградщині стартують тренінги з надання першої медичної допомоги

На Кіровоградщині стартують тренінги з надання першої медичної допомоги

 

На Кіровоградщині стартують тренінги з надання першої медичної допомоги вже завтра, 22 лютого. Про це повідомила очільниця області Марія Чорна. 

 

«Я поважаю людей, які в такий непростий для країни час, не впадають у паніку, а діють. 

До мене неодноразово звертались жителі Кіровоградщини з проханням організувати навчання з надання першої медичної допомоги. Ціную їхню активність та ініціювала проведення серії таких тренінгів. Для мене принципово, щоб вся команда облдержадміністрації пройшла навчання також. Тож участь у тренінгах братимуть всі працівники апарату та структурних підрозділів, – повідомила Марія Чорна на своїй сторінці у Фейсбук. https://www.facebook.com/100005192598806/posts/1892468717602863/?d=n

 

Варто зазначити, що навчання – абсолютно безкоштовні. Вони будуть проводитися у громадському просторі Krop:hub Кропивницький за адресою: вулиця Преображенська, 2. 

 

Навчання будуть проходити за таким графіком: 

  •  Вівторок (22.02) 17:30-18:00, 18:00 – 18:30
  •  Середа (23.02) 18:00-18:30
  •  Четвер (24.02) 16:30-17:00, 17:00-17:30
  •  П'ятниця (25.02) 16:30-17:00, 17:00-17:30
  •  Субота (26.02) 14:00-14:30, 14:30 -15:00
  •  Неділя (27.02) 12:00-12:30, 12:30-13:00.

Кіровоградщина: В області напрацьовуватимуть програму кадрового резерву медиків

 

Источник:

ugorod.kr.ua

22.02.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий