На Кіровоградщині розпочали роботу 20 кабінетів дільничних офіцерів поліції

На Кіровоградщині розпочали роботу 20 кабінетів дільничних офіцерів поліції

 

Їх відкриття відбулося 17 червня у чотирьох районах області у рамках співпраці поліції та громади, на виконання програми МВС і Нацполіції України щодо доступності надання поліцейських послуг.

 

У заходах взяли участь начальник поліції області Роман Козьяков, його заступник Олексій Ніколаєв, керівництво управління превентивної діяльності ГУНП, територіальних підрозділів поліції та представники громад.

 

 

Кабінети дільничних розпочали роботу у Суботцівській, Компаніївській та Новгородківській територіальних громадах Кропивницького району, у Вільшанській селищній громаді, Благовіщенській та Заваллівській територіальних громадах Голованівського району, у Ганівській, Мар’янівській, Маловисківській та Новомиргородській теритріальних громадах Новоукраїнського району та у Великоандрусівській, Петрівській й Онуфріївській громадах Олександрійського району.

 

 

У приміщеннях, наданих територіальними громадами, були проведені ремонтні роботи. Службові кабінети відповідають необхідним умовам для діяльності дільничних офіцерів поліції, забезпечені меблями та оргтехнікою.

 

«Ми продовжуємо ефективну співпрацю з представниками громад, спрямовану на створення безпекового середовища, збільшення поліцейської присутності та надання якісного сервісу.

 

Дякуємо представникам громад за партнерське ставлення та підтримку діяльності поліцейських у кожному з районів Кіровоградщини», – зазначив керівник поліції області Роман Козьяков.

 

Сектор комунікації

поліції Кіровоградської області

 

Кіровоградщина: У Петрівській колонії кілька засуджених оголосили голодування

 

 

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

19.06.2021No comments, , , , , 0522 кировоград | 404 кировоград | Барахолка кировоград Кропивницкий | бесплатная доска объявлений | все в одном месте | кроп топ магазин каталог | недвижимость | новини | Новости | свежие новости | Украина сегодня

Добавить комментарий