На Кіровоградщині одужало троє мешканців області

На Кіровоградщині одужало троє мешканців області

 

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 20 липня: 1 людина захворіла, 3 одужали, 1 особа померла, про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 20 липня.

 

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 319 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні – 4 ПЛР-тестування. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 117 ІФА-тестувань та 166 досліджень на антиген.

 

Випадок COVID-19 зареєстрували у Кропивницькому.

 

Одужали від коронавірусу по 1 жителю з Кропивницького, Олександрійського та Новоукраїнського районів. 

Нa Кіровогрaдщині за добу медики зафіксували один летальний випадок від COVID-19. Йдеться про 78-річну жінку з Олександрійського району.

 

Індійський штам «Дельта»: як не допустити нової хвилі COVID-19?

 

Источник:

ugorod.kr.ua

20.07.2021No comments, , , , , Актуальные новости | весь кировоград | кировоград новость | кировоград онлайн | кировоград факты | кроп новини | Кропивницкие новости | Кропивницкий сегодня | новини | новости кировограда за последний час | Новости Кропивницкий | Свіжі новини

Добавить комментарий