На Фортечних валах вшанували полеглих під час Другої світової війни

На Фортечних валах вшанували полеглих під час Другої світової війни

 

У Кропивницькому відзначили 78-у річницю звільнення міста від гітлерівських окупантів, інформує міська рада у ФБ.

 

Сьогодні, 8 січня, з нагоди відзначення річниці визволення міста від гітлерівських окупантів на Меморіальному комплексі “Фортечні вали” відбулось покладання квітів. Участь у заході взяли заступники Кропивницького міського голови Олександр Мосін і Сергій Колодяжний, голова Фортечної районної у місті Кропивницькому ради Віктор Закаблуковський, військовослужбовці, учасники АТО/ООС, представники громадськості.

 

До Вічного вогню, на могили учасників Другої світової війни і до пам’ятного знаку загиблим Героям АТО лягли живі квіти — символ пам’яті про тих, хто пожертвував собою заради майбутнього, заради кожного з нас.

 

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

09.01.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий