Кабінет Міністрів України виділив кошти для закупівлі 84 рентген-апаратів закладам охорони здоров’я, десять з них отримають лікарні Кіровоградщини.
Йдеться про регіональні медичні заклади, які залучені до заходів із запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання Уряду 15 грудня.
На закупівлю апаратів виділили 210 млн гривень. Кошти перерозподілять у межах субвенції місцевим бюджетам. Таким чином, лікарні в регіонах зможуть отримати нове діагностичне обладнання.
Пресслужба Міністерства охорони здоров'я
Читайте також: Епідситуація на Кіровоградщині поступово стабілізується
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький