З заводу "Азовсталі" евакуйовано біля 264 бійців, 53 бійці важкопоранені і доставлені до Новоазовська, 211 мають поранення середнього ступеня, наразі вони перебувають на території так званої ДНР, в Оленівці.
Пізніше планується обмін українських військових на російських військовополонених, у якому форматі це відбудеться – наразі невідомо. Серед вояків є не лише військові з батальйону "Азов", а і прикордонники, десантники, нацгвардіці та поліцейські.
Будемо сподіватися, що наші захисники невдовзі повернуться додому.
Як заявляє заступник міністра оборони України Ганна Маляр:
– Щодо оборонців, які все ще залишаються на території «Азовсталь», спільними зусиллями вище названих відомств проводяться заходи з порятунку. Завдяки оборонцям Маріуполя ми отримали критично важливий час на формування резервів, перегрупування сил та отримання допомоги від партнерів.
Всі поставлені командуванням завдання оборонці Маріуполя виконали у повному обсязі.
На жаль, ми не маємо можливості деблокувати "Азовсталь" військовим шляхом.
Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя оборонців Маріуполя.
Як відновлюватимуть ядерну безпеку України?
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький