Одним із актуальних завдань для місцевої влади залишається підготовка до наступного навчального року. На цьому наголосив начальник ОВА Андрій Райкович на своїй сторінці в мережі Facebook сьогодні, 8 липня.
– З першого вересня маємо розпочати навчання у форматі офлайн. Але головне нині, щоб воно було безпечним для школярів і педагогів. Жодна школа області не почне працювати без «паспорту безпеки», – попередив Андрій Райкович. – Якщо в укритті не вистачатиме для всіх місця, навчальний процес розділятимем на кілька змін.
Я добре розумію побоювання деяких батьків. Але хочу заспокоїти, якщо ви вагаєтесь, чи повертатись вашій дитині за парту, є вибір. Будуть доступними інші форми навчання: дистанційна, індивідуальна чи екстернат. Повторюсь – безпека наших дітей на першому місці!
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький