Кропивницький: В яких умовах навчатимуться діти з 1 вересня?

Кропивницький: В яких умовах навчатимуться діти з 1 вересня?

 

Одним із актуальних завдань для місцевої влади залишається підготовка до наступного навчального року. На цьому наголосив начальник ОВА Андрій Райкович на своїй сторінці в мережі Facebook сьогодні, 8 липня.

 

– З першого вересня маємо розпочати навчання у форматі офлайн. Але головне нині, щоб воно було безпечним для школярів і педагогів. Жодна школа області не почне працювати без «паспорту безпеки», – попередив Андрій Райкович. – Якщо в укритті не вистачатиме для всіх місця, навчальний процес розділятимем на кілька змін. 

Я добре розумію побоювання деяких батьків. Але хочу заспокоїти, якщо ви вагаєтесь, чи повертатись вашій дитині за парту, є вибір. Будуть доступними інші форми навчання: дистанційна, індивідуальна чи екстернат. Повторюсь – безпека наших дітей на першому місці!

 

 

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

10.07.2022No comments, школа

Добавить комментарий