У середу, 23 червня, в австрійському Інсбруці, найбільшому гірськолижному центрі Альп, завершився перший етап Кубку Європи зі скелелазіння серед дорослих. Про це у ФБ повідомляє міська рада.
Змагання пройшли за програмою «швидкість» на трасі висотою 15 метрів із від’ємним нахилом 5 градусів.
Серед 37 найсильніших скелелазів із 9 європейських країн була представлена й збірна команда України.
Вихованець Кропивницької КДЮСШ №1 та ФСТ «Динамо» Ярослав Ткач завоював на престижному турнірі срібну медаль. Разом зі своїм наставником Миколою Побережцем він вписав чергову сторінку в історію досягнень кропивницьких спортсменів.
Читайте також: У Кропивницькому пройшов Х відкритий турнір з волейболу пляжного
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький