Кропивницький: Інфекційне відділення обласної лікарні вщент переповнене хворими (ВІДЕО)

Кропивницький: Інфекційне відділення обласної лікарні вщент переповнене хворими (ВІДЕО)

 

Засновник ГО «Асоціація медиків Кіровоградщини» Стас Ковбасюк у ФБ демонструє відео з "ковідного" відділення Кіровоградської обласної лікарні.

 

ВІДЕО

 

"В цьому відео я постарався показати не саме «жостке», що відбувається (реанімаціі ви тут не побачите), але, думаю, і цього буде достатньо, щоб задуматись про своє життя, про один день з сім’єю і близькими.

 

Це інфекційне відділення Кіровоградської обласної лікарні, яке вщент переповнене хворими, дуже тяжкими! А ще прийшлося закривати корпус 6 і перепрофільовувати під інфекційне відділення на 80 ліжок. На сьогодні воно також переповнене хворими! Від учора перепрофілювали і реанімаційне відділення під ковід! Сьогодні лікується 106 пацієнтів! із них 24 на апаратах ШВЛ!!! На жаль, є і смерті…  

 

Тому, шановні земляки! ВАКЦИНУЙТЕСЯ!!! Життя таке коротке, цінуйте його!" – йдеться у повідомленні. 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

14.11.2021No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий