Кропивницький: Чому навчають на тренінгу з медичної допомоги?

Кропивницький: Чому навчають на тренінгу з медичної допомоги?

 

Другий день поспіль у КропХабі тривають навчання з медичної допомоги, організовані за ініціативи голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної. На друге заняття у середу зібралось близько пів сотні кропивничан, переважно жінок. 

 

Троє працівників Екстреної медичної допомоги у швидкому темпі і стисло ознайомили присутніх з основними способами зупинки кровотечі та діям у разі асфексії. 

Як виявилося, для зупинки кровотечі можна використовувати засоби гігієни для жінок: тампони та прокладки, а ще – харчову плівку.

 

Заняття, які проходитимуть у четвер і суботу, триватимуть годину і будуть присвячені темам "Людина без свідомості" та "Легенева реанімація", а тренінги, заплановані на п’ятницю та неділю, – "Легенева реанімація".

 

Нагадаємо, що заняття безкоштовні. Запрошуються усі охочі. 

 

Графік:  

  •  Четвер (24.02) 16:30-17:30, 
  •  П'ятниця (25.02) 16:30-17:30
  •  Субота (26.02) 14:00-15:00 
  •  Неділя (27.02) 12:00-13:00.

 

Офіційна заява СБУ щодо запровадження в Україні надзвичайного стану

 

 

 

Кампанію зі щеплення проти поліомієліту продовжать щонайменше на два тижні

 

 

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

24.02.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий