Кропивницький: Андрій Райкович погрожує штрафами за недотримання карантинних норм

Кропивницький: Андрій Райкович погрожує штрафами за недотримання карантинних норм

 

Сьогодні, 25 жовтня, у Кропивницькому під час щопонеділкової апаратної наради міського голови Андрій Райкович підняв питання вакцинації та дотримання правил санітарного режиму під час пандемії.

 

На Кіровоградщині від коронавірусу померла 48-річна жінка

 

Останнім часом на коронавірус хворіють не лише люди похилого віку, а й діти і немовлята. Міська влада проводила агітацію з приводу необхідності вакцинації населення від коронавірусу. Медичні бригади готові виїздити на підприємства для щеплення трудових колективів. Міський голова закликає переосмислити ситуацію. Вакцинація врятує від смерті, від тяжкого перебігу хвороби і від надмірної трати коштів на лікування. 

 

– Шановні земляки, відступати нікуди. Вакцинація – це спасіння! Невакциновані, подивіться, що робиться в лікарнях: скільки хворих лежать з пневмонією, хворіють і дорослі, і молодь, і діти. Ми змушені будемо застосовувати штрафні санкції. Якщо не доходить через голову, значить, будемо переконувати через статки. ви піддаєте ризику не лише себе особисто, а і людей, які поруч, – підсумував андрій Райкович.

 

Читайте також: Екоактивістка Надія Паливода оголосила голодування

 

Источник:

ugorod.kr.ua

25.10.2021No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий