Кропивницькі велосипедисти здобули нагороди на чемпіонаті України

Кропивницькі велосипедисти здобули нагороди на чемпіонаті України

 

“Срібло” і “бронза” — в активі кропивницьких велосипедистів, інформує міська рада у фБ.

Упродовж п’яти днів, із 22 – по 26 вересня в Рівному тривав чемпіонат України з маунтенбайку, який зібрав 135 велосипедистів із 15 команд.

 

Представники Кропивницької КДЮСШ № 1 гідно представили рідне місто. Так, бронзові медалі у скарбничку команди додали Олена Гуцан і Єлизавета Воротілєнко, а “срібло” чемпіонату вибороли Богдан Кривенко, Евген Шпартов, Олександр Штембуляк, Дмитро Рубін, Катерина Воротілєнко й Анастасія Прочухан.

 

Гімнастки з Кропивницького вибороли 24 медалі на відкритій першості міста

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

29.09.2021No comments, Советы

Добавить комментарий