Кропивницькі спортсмени завоювали двадцять медалей на Дефлімпійських іграх

Кропивницькі спортсмени завоювали двадцять медалей на Дефлімпійських іграх

 

Доброго ранку всій Україні! – звертається до громади Кропивницького Андрій Райкович

 

Всупереч війні, хочеться ранок почати з хорошого.

 

Тріумфальний успіх наших спортсменів і спортсменок з водних доріжок Дефлімпійських ігор в Бразилії. 20 медалей! 2 золотих, 11 срібних і 7 бронзових!

 

Цей рекорд, за словами тренера Олени Кузніцової, вони присвятили Україні!

 

В ці травневі дні народилося 23-є діток. Майбутні козачки домінують! Щастя посміхнулось матусям із Донецька, Кривого Рогу, Слов’янська, Одеси.

 

Слава нашим Збройним Силам України за те, що ми живі!

 

Разом ми сильні! Україна переможе!

 

Читайте також: Кропивничанка здобула срібло чемпіонату Європи з пауерліфтингу

 

Источник:

ugorod.kr.ua

10.05.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий