Кропивницькі кульовики вибороли “срібло” на чемпіонаті України

Кропивницькі кульовики вибороли “срібло” на чемпіонаті України

 

“Срібний” результат кропивницьких кульовиків на чемпіонаті України, інформує міська рада.

 

Протягом п`яти днів, 3-7 лютого, в Одесі тривав чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

 

Кропивницькі кульовики гідно представили рідне місто на цих престижних змаганнях. Так, майстер спорту України Олексій Голодок завоював дві срібни медалі в стрільбі стоячи та лежачи (стрільба з гвинтівкі), а його одноклубник, кандидат у майстри спорту Костянтин Черняхович, став срібним призером у стрільбі з пістолета.

 

Тренує спортсменів Сабіна Табачук. 

 

Читайте також: На зимовій Олімпіаді у Пекіні пролунав "Щедрик" (ВІДЕО)

 

Источник:

ugorod.kr.ua

08.02.2022No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий