Кропивницькі кульовики привезли зі Львова золото й бронзу

Кропивницькі кульовики привезли зі Львова золото й бронзу

 

Протягом п’яти днів, з 25 по 29 травня, у Львові тривав чемпіонат ФСТ «Динамо» з кульової стрільби з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших, сповіщає Кропивницька міська рада. Участь у змаганнях взяли 9 команд. Кропивницьку КДЮСШ №3 представили 8 спортсменів.

 

 

В особистому заліку Аліна Ніконова та Іван Корнюк посіли 3 місця. Також "бронзу" вибороли Іван Корнюк і Богдан Медведєв, які змагалися в командній першості.

У вправі ПП-мікс Аліна Ніконова здобула золоту медаль. У загальній командній першості юні кропивницькі кульовики посіли 3 місце.

 

Тренують спортсменів Ілгам Ібрагімов, Лілія Фоміна та Юлія Тарасова.

Источник:

ugorod.kr.ua

08.06.2023No comments, , , , , , , , , ,

Добавить комментарий