Кропивницька пауерліфтерка виборола “срібло” на чемпіонаті світу

Кропивницька пауерліфтерка виборола “срібло” на чемпіонаті світу

 

У Стамбулі розпочався чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, інформує міська рада у ФБ.

 

Наше місто на змаганнях найвищого рівня у складі збірної України представляє вихованка КДЮСШ № 2 Марія Козир.

 

Виступи юної важкоатлетки вже принесли українській команді чотири нагороди: перше місце в змаганнях із жиму лежачи, третє – у присіданні та тязі, а за сумою триборства Марія Козир завоювала срібну медаль чемпіонат світу з пауерліфтингу.

 

До змагань спортсменку готували тренери-викладачі: Юлія Бондаренко та В’ячеслав Жуков.

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

31.08.2022No comments, ,

Добавить комментарий