Кожен, хто залишився без даху над головою, зможе залишити заявку на відшкодування в Дії

Кожен, хто залишився без даху над головою, зможе залишити заявку на відшкодування в Дії

 

Орієнтовно вже за тиждень у додатку Дія розпочнеться реєстрація інформації про пошкоджене та зруйноване майно громадян України. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у відеозверненні 9 березня.

 

– Кожен, хто залишився без даху над головою. Кожен, чий дім чи квартира були знищені окупантом, зможе залишити заявку на відшкодування в Дії. Ми вже створили «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури». І як тільки війна буде завершена, ми почнемо відновлювати усе, що зруйнував ворог, — підкреслив очільник Уряду.

 

Прем’єр-міністр зауважив, що через війну багато людей залишились без документів. Тому в Дії також з'явиться нове тимчасове цифрове посвідчення єДокумент.

 

– Він буде дуже гнучкий: міститиме паспортні дані, ІПН, а також за можливості фото. Його визнаватимуть органи державної влади, Нацполіція, військові на блокпостах. єДокумент автоматично буде доступний всім користувачам Дії, — зазначив Денис Шмигаль.

 

Також Уряд створює резерв продовольства. За словами Прем’єр-міністра, держава здійснить викуп зерна та інших запасів в обсягах річного споживання всією країною за кошти державного бюджету. Це дозволить забезпечити країну достатньою кількістю продуктів харчування.

 

– Продовжуємо розширювати перелік критичного імпорту. Підтримуємо роботу критичної інфраструктури. Робимо все, аби наша армія і тил були якнайкраще забезпечені, — резюмував Глава Уряду.

 

Кіровоградська обласна рада створила гуманітарний центр

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

10.03.2022No comments, , Актуальные новости | центр

Добавить комментарий