Кіровоградщина: У приватному секторі еменесники відкачали дощову воду з підвалів

Кіровоградщина: У приватному секторі еменесники відкачали дощову воду з підвалів

 

Через рясні дощі рятувальники двічі відкачували воду з підвальних приміщень на Кіровоградщині. Один раз у Малій Висці, а інший – на Балашівці.

 

19 серпня о 10:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога по відкачуванні води з підвального приміщення п’ятиповерхового житлового будинку на вул. Шевченка у Малій Висці. 

Рятувальники 23-ї пожежно-рятувальної частини, прибувши на місце, за допомогою мотопомпи відкачали воду із підвального приміщення. 

Подібну допомогу надали і кропивницькі надзвичайники, які відкачали воду з підвального приміщення приватного житлового будинку на провулку Маркшейдерському обласного центру.

 

Источник:

ugorod.kr.ua

20.08.2022No comments, ,

Добавить комментарий