Кіровоградщина: Службову особу викрили у привласненні 750 тисяч гривень

Кіровоградщина: Службову особу викрили у привласненні 750 тисяч гривень

 

На Кіровоградщині правоохоронці повідомили про підозру службовій особі у привласненні бюджетних коштів.

 

Слідчі Олександрійського районного відділу, за оперативного супроводу співробітників сектору захисту інтересів суспільства і держави поліції області, під процесуальним керівництвом Олександрійської окружної прокуратури, проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем.

 

Встановлено, що службова особа одного з підрозділів органу місцевого самоврядування протягом 2019 року здійснила привласнила бюджетні кошти громади на загальну суму понад 750 тисяч гривень, чим завдала майнової шкоди в особливо великих розмірах.

 

Наразі особі повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

 

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Сектор захисту інтересів суспільства і держави 

поліції Кіровоградської області

 

Источник:

ugorod.kr.ua

09.12.2021No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий