За минулу добу на Кіровоградщині провели 5169 щеплень від COVID-19, інформує ОДА у ФБ.
На Кіровоградщині протягом минулої доби, 25 жовтня, зробили 5 687 щеплень від COVID-19.
Як повідомили в департаменті охорони здоров’я ОДА, у центрах масової вакцинації населення провели 1 434 щеплення. Також вакцинацію отримали 151 працівник освіти та 1322 пенсіонери, з них 53 – на території поштових відділень.
Імунізацію населення проводили вакцинами Covishield, CoronaVac, AstraZeneca.
На Кіровоградщині до апаратів ШВЛ підключено 27 тяжких хворих
На території області працювали 121 пункт щеплення, 13 мобільних бригад та 10 центрів масової вакцинації населення. Також щеплення проводилися у 31 відділенні «Укрпошти».
Нагадаємо: Андрій Райкович погрожує штрафами за недотримання карантинних норм
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький