Громади Кіровоградщини мають вирішити питання з невпорядкованими сміттєзвалищами

Громади Кіровоградщини мають вирішити питання з невпорядкованими сміттєзвалищами

 

Керівники громад області повинні вирішити питання з несанкціонованими сміттєзвалищами на своїх територіях. На цьому під час спільної наради з правоохоронними органами наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак учора, 6 травня, інформує Кіровоградська ОДА у ФБ.

 

– Ми сьогодні піднімаємо питання охорони навколишнього середовища. Це актуальна тема. Минулого тижня я був із робочою поїздкою в Добровеличківці, Новоархангельську, Гайвороні. Тобто, проїхали значну частину області. З колегами звернули увагу на сміттєзвалища на територіях громад. Подекуди вони хаотичні. Не впорядковані. На це головам громад слід звернути увагу, – сказав Валерій Жалдак.

 

Він нагадав, у регіоні функціонує понад 400 сміттєзвалищ.

 

– До обласного реєстру місць видалення відходів внесені 76,3% сміттєзвалищ області. 

Однак упорядкування та в подальшому рекультивації потребують практично всі. Контролюючим органам слід звернути на це увагу, – зауважив тимчасово виконуючий обов’язки голови Кіровоградської ОДА.

 

Нагадаємо, у березні депутати обласної ради прийняли комплексну програму охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 роки.

 

Кіровоградщина: Триває ремонт мосту у Новгородці (ФОТО)

 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

08.05.2021No comments, , , , вакансии | вакансии кировоград | доска объявлений вакансии | подработка в интернете на дому с ежедневной выплатой | подработка на выходные кропивницкий | Робота | робота в Кропивницькому

Добавить комментарий