Голова облради Сергій Шульга назвав роботу депутатів протягом року «політично виваженою»

Голова облради Сергій Шульга назвав роботу депутатів протягом року «політично виваженою»

 

Голова обласної ради Сергій Шульга охарактеризував роботу депутатського корпусу, інформує обласна рада у ФБ. 

 

Зокрема, він оцінив її як спокійну, політично виважену і стабільну. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі, підсумовуючи сесійний рік учора, 23 грудня.

 

 

У новий рік Кіровоградщина входить із бюджетом. Дякую депутатам за злагоджену позицію. Взагалі, рік сесійної роботи я б охарактеризував як спокійний, політично виважений і стабільний, – зазначив Сергій Шульга.

Він уточнив, за рік відбулося 8 сесійних засідань.

 

– Прийняли майже 250 рішень і ще 25 звернень до центральних органів влади. За трибуною виступили десятки громадських активістів. (…)Своїми голосами «за» депутати підтримували наших шахтарів, студентів медичного вишу – і тільки спільними зусиллями, я це знаю точно, нам вдалося його зберегти, ми разом реагували на інші виклики і, зрештою, мали результати, – додав голова обласної ради.

 

Як уже повідомлялося, облрада четвертою в Україні ухвалила програму розвитку української мови.

 

Читайте також: Кіровоградська обласна рада проголосувала за бюджет на 2022 рік

 

Источник:

ugorod.kr.ua

24.12.2021No comments, , Актуальные новости

Добавить комментарий