Голова обласної ради Сергій Шульга охарактеризував роботу депутатського корпусу, інформує обласна рада у ФБ.
Зокрема, він оцінив її як спокійну, політично виважену і стабільну. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі, підсумовуючи сесійний рік учора, 23 грудня.
– У новий рік Кіровоградщина входить із бюджетом. Дякую депутатам за злагоджену позицію. Взагалі, рік сесійної роботи я б охарактеризував як спокійний, політично виважений і стабільний, – зазначив Сергій Шульга.
Він уточнив, за рік відбулося 8 сесійних засідань.
– Прийняли майже 250 рішень і ще 25 звернень до центральних органів влади. За трибуною виступили десятки громадських активістів. (…)Своїми голосами «за» депутати підтримували наших шахтарів, студентів медичного вишу – і тільки спільними зусиллями, я це знаю точно, нам вдалося його зберегти, ми разом реагували на інші виклики і, зрештою, мали результати, – додав голова обласної ради.
Як уже повідомлялося, облрада четвертою в Україні ухвалила програму розвитку української мови.
Читайте також: Кіровоградська обласна рада проголосувала за бюджет на 2022 рік
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький