Біля кропивницької бібліотеки відзначили День відмови від поліетилену

Біля кропивницької бібліотеки відзначили День відмови від поліетилену

 

З нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів працівники Орхуського центру екологічної інформації, як і кожного року, долучилися до відзначення цієї дати. На майданчику головної книгозбірні області вони провели вуличну акцію, сповіщає ОУНБ ім.Д.І.Чижевського.

 

Метою було – привернути увагу кропивничан до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів, які наносять непоправної шкоди навколишньому природному середовищу, та популяризували доступні екологічні рішення на заміну пластику.

 

 

Перехожі знайомились з добіркою літератури «Збережемо довкілля заради майбутнього» та брали участь у екологічній вікторині. Родзинкою акції став розпис екоторбинок – чудової альтернативи поліетиленовим пакетам. Охочі отримували торбинки, власноруч їх розмальовували акриловими фарбами за трафаретами або слідуючи за власною фантазією. В результаті у кожного вийшла своя стильна, оригінальна та екологічна сумка багаторазового використання.

 

День відмови від пластику – це крок назустріч чистому довкіллю!

Источник:

ugorod.kr.ua

06.07.2023No comments, , , , , , , , , ,

Добавить комментарий