Сьогодні, 26 липня, під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Андрій Райкович дав завдання управлінню освіти вкотре провести роз’яснювальну роботу з керівниками шкіл та дитячих садочків, щоб нагадати про неприпустимість батьківських внесків, інформує міська рада у фБ.
– Повертається знайома історія перед навчальним сезоном – знову батьки кудись гроші здають. Ми ж цю проблему давно закрили. Шановне управління освіти, збирайте директорів, нагадуйте, що з батьків грошей збирати не можна! Так, у нас в бюджеті зараз немає зайвих мільйонів на додаткові забаганки в класах. Місто, як і всі громади, живе в умовах карантину, додаткових надходжень немає. Але вимагати із батьків кошти я не дозволяю, – акцентував міський голова.
Источник:
ugorod.kr.ua


Нерухомість Кропивницький
Продам Нерухомість Кропивницький