31-річна мешканка Кропивницького попалася за кермом напідпитку

31-річна мешканка Кропивницького попалася за кермом напідпитку

 

Патрульні склали адміністративний протокол на громадянку, яка керувала автомобілем у стані сп’яніння, сповіщає Патрульна поліція Кіровоградської області.

 

Ця подія сталася позавчора, близько 19-ї години, на вулиці Олени Теліги в Кропивницькому.  За порушення ПДР поліцейські зупинили автомобіль Honda Civic. Під час перевірки документів у водійки транспортного засобу інспектори виявили ознаки алкогольного сп’яніння. 

 

За допомогою приладу Драгер патрульні встановили, що у її видихуваному повітрі рівень алкоголю становив 1,59 проміле. А це майже у 8 разів перевищило допустиму норму. 

 

31-річна жінка не стала заперечувати, що напередодні вживала алкогольні напої.

За скоєне правопорушення інспектори склали на неї протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. 

 

Источник:

ugorod.kr.ua

28.07.2023No comments, , , , , , , , , ,

Добавить комментарий