13 осіб захворіло на ковід у Кропивницькому

13 осіб захворіло на ковід у Кропивницькому

 

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 27 травня: 33 захворіли, 330 одужали, четверо померли. Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 27 травня.

 

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 355 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні –10. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 252 ІФА-тестування та 468 досліджень на антиген.

 

Випадки COVID-19 зареєстрували:

  • 13 у Кропивницькому;
  • 3 у Олександрії;
  • 1 у Знам'янці;
  • 1 у Бобринецькому районі;
  • 2 у Вільшанському районі;
  • 6 у Добровеличківському районі;
  • 1 у Маловисківському районі;
  • 4 у Новоукраїнському районі;
  • 1 в Олександрівському районі;
  • 1 в Олександрійському районі.

 

Одужали від коронавірусу 256 жителів обласного центру, дев’ять з  Олександрії, по два зі Знам'янки, Новоархангельського, Онуфріївського та Устинівського районів, 14 з Гайворонського району, 1 з Голованівського району та стільки ж з Олександрівського й Світловодського районів, 10 з Добровеличківського району, 4 з Долинського району та стільки ж з Компаніївського району, а також по 3 з Кропивницького та Новоукраїнського районів, вісім з Маловисківського району та стільки ж з Новомиргородського району.

 

Нa Кіровогрaдщині за добу медики зафіксували чотири летальних випадки від COVID-19. Йдеться про 59-річного чоловіка та 52-річну жінку з обласного центру, 72-річну жительку з Новоархангельського району та 69-річного чоловіка з Компаніївського району.

 

Читайте також: Вакцина виробництва Pfizer-BioNTech прилетіла в Україну

 

Источник:

ugorod.kr.ua

27.05.2021No comments, , , , Актуальные новости | вся кировоградщина | Киевские Новости | кропивницкий новости | новини | новини кировограда | Советы | украина | центр Украины

Добавить комментарий