10 місяців без світла під тортурами. Селище на Херсонщині окупанти перетворили на базу

10 місяців без світла під тортурами. Селище на Херсонщині окупанти перетворили на базу

04.02.2023No comments, , , , , , , , , , , , , ,

Добавить комментарий